Anna Kolásková

obsahový marketing & copywriting

S ČÍM POMŮŽU

Hraju si se slovy a tvořím online i offline obsah. 

Už 7 let


ČLÁNKY NA FIREMNÍ BLOG, REDAKČNÍ PLÁNY

Vyhledám lákavá témata a sestavím redakční plán na váš Blog vč. SEO optimalizace. Články sama napíšu nebo sestavím tým vhodných externistů. Pohlídám termíny redakčního plánu. 

PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ (BLOG, WEB...)

Ráda si vezmu na starost větší projekt, např. správu firemního blogu či kompletní obsahový marketing. Najdu vhodné externisty (UX, grafika, PPC) a pohlídám termíny i budget.

KONZULTACE, EDITACE A KOREKTURY TEXTŮ

Pomůžu vám chytit druhý dech, když se zaseknete. Osobně u kávy nebo online. Doporučím vhodné úpravy obsahu nebo texty rovnou sama zedituji a udělám korektury.

TEXTOVÁNÍ WEBŮ, POPISKY NA E-SHOP

Přepíšu staré nebo napíšu nové vymazlené texty na web. Pro e-shopy připravím lákavé produktové popisky s ohledem na SEO zacílení. 

NEWSLETTERY, MAILING, TVORBA E-BOOKŮ

Připravím pro vás mailingovou sérii, která osloví vaše zákazníky. Pomůžu vybudovat databázi klientů díky modernímu e-booku (texty, fotky). 

OBSAH NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Postarám se o kompletní obsah na sociální sítě (Facebook, Instagram, Pinterest) včetně fotek. Pohlídám včasné zveřejňování příspěvků. 

RECEPTY DO MAGAZÍNŮ

Vymyslím, nafotím a sepíšu pro vás unikátní sezónní recepty včetně finální postprodukce fotografií (1–10). Fotím Olympusem, upravuji v Lightroomu.

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

Gastro výrobky, kosmetiku, svíčky a mnohé další produkty komponovaně nafotím ve svém mini studiu. Použiju vhodné rekvizity a barevné pozadí.

ROZHOVORY A REPORTÁŽE Z CEST

Klást smysluplné otázky mě naučilo studium žurnalistiky. Dodám hotové interview a z mých cest po světě i Česku přivezu poutavé reportáže.

UKÁZKY PRÁCE

Výběr ze současné i minulé tvorby

Články na blog

Reportáže z cest

Popisky na e-shop

Redakční plány

Další reference najdete na mém linked-in

FOTOGRAFICKÉ PORTFOLIO

Mrkněte na ukázku receptů, které jsem nafotila

KONTAKT

Pomůžu vám najít správná slova. Do čeho se spolu pustíme?


Neváhejte se mi ozvat na e-mail, případně využijte kontaktní formulář v podstránce Kontakt.